ART / Oil paintings / Oil painting 15286509
nr 1528 6509
Lars Tärning
(f. 1945), Sverige
Lars Tärning (b. 1945), Sweden. Krusbär. Signed. Olja på trä, 6, 5x8 cm,
OIL PAINTING, Krusbär. Signerad. Olja på trä, 6,5x8 cm, oramad
Lars Tärning, Swedish painter, born 1945.
600
SEK 500
Monday Mars 20 2023
at 18:51:30
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Robot)